English 繁体中文 日本語 Česky Suomi Francais עברית Magyar Italiano 한글 Português Svenska

Mobilní telefon
Centrum pro studium japonského jazyka v Aiči - Institut Yamasa
Blog Hledat 


Akademické kurzy

Akademické kurzy jsou vhodné hlavně pro vysokoškolské studenty kteří se při svém studiu učí japonský jazyk. Dále pro studenty s ukončeným středoškolským vzděláním, kteří plánují studovat na japonské univerzitě a nebo pro ty, kteří se připravují na svoji budoucí kariéru, ať již v Japonsku nebo jinde. Kurzy zahrnují všechny úrovně od úplných začátečníků po středně pokročilé a zahrnují čtení, psaní, poslech a konverzaci. Studenti mohou změnit kurz v průběhu studia (v rámci Akademických kurzů). Maximální doba studia je 2 roky.

Jako všechny naše kurzy i Akademické kurzy jsou vysoce intenzivní se spoustou domácích úkolů a vyžadují od studentů zájem a nasazení. V případě problémů vám bude k dispozici váš studijní poradce(kyně). Akademické kurzy můžete studovat na turistické nebo na studentské vízum. Studentni z určitých zemí se těchto kurzů mohou zúčastnit v rámci programu Pracovních prázdnin.

Pokud si přejete studovat v Japonsku dlouhodobě na studentské vízum, pak jsou Akademické kurzy vlastně vaše jediná možnost.


Nadace Hattori
Institut Yamasa

1-2-1 Hanehigashi-machi, Okazaki City
Prefektura Aiči, 444-0832, Japonsko
Tel: +81 (0)564 55 8111
Fax: +81 (0)564 55 8113
Email: admissions@yamasa.org

© 1992 - 2015 Institut Yamasa