Centrum pro studium japonského jazyka v Aiči - Institut Yamasa
Menu
Vítáme vás na české verzi stránek Centra pro studium japonšštiny v Aiči, Institutu Yamasa. Jelikožž není v naššich silách přeložžit vššechny anglické stránky naššeho webu do českého jazyka, dovolujeme si vám nabídnout alespoň tuto jejich zkrácenou verzi. Doufáme, žže vám pomůžže zorientovat se v nabídce našší šškoly.

Prohlédněte si našše stránky a nabízené kurzy. Pokud máte o studium u nás zájem, doporučujeme se přihlásit včas, abyste si rezervovali místo v kurzu. V případě nejasností se na nás obraťte.

Institut Yamasa je jednou z největšších neziskových soukromých šškol, které se specializují na výuku japonského jazyka. Našším cílem je vytvoření prostředí, které napomáhá studentům při studiu tohoto poměrně obtížžného jazyka. Toho se snažžíme dosáhnout investicemi do budov, vybavení a lidí. Například vlastníme moderní studentské ubytovny s internetovým připojením, učebny s limitovaným počtem žžáků a bohatou nabídku kurzů včetně soukromých lekcí. ŽŽákům jsou k dispozici také studijní poradci.

Úvodní slovo prezidenta nadace

Institut Yamasa byl založen Nadací Hattori (zal.1919) ve městě Okazaki s cílem poskytování kvalitní výuky japonského jazyka.

ŽŽádná jiná šškola nenabízí stejnou kvalitu za tak nízké ceny. ŽŽádná jiná šškola nenabízí lépe vybavené a modernější učebny. A do třetice žžádná jiná šškola nenabízí vlastní studentské ubytovny v chůzí dostupné vzdálenosti. Ať si přejete pokračovat ve studiu v Japonsku či tam pracovat, z našší nabídky kurzů si jistě vyberete.

Doufáme, žže Vám tyto stránky poskytnou dostatek informací, abyste si mohli udělat o našší šškole dobrou představu.

Yoshio Hattori
Prezident, Nadace Hattori


Česky Suomi Francais עברית Magyar Italiano 한글 Português Svenska


Nadace Hattori
Institut Yamasa

1-2-1 Hanehigashi-machi, Okazaki City
Prefektura Aiči, 444-0832, Japonsko
Tel: +81 (0)564 55 8111
Fax: +81 (0)564 55 8113
Email: admissions@yamasa.org

© 1992 - 2015 Institut Yamasa